Uluslararası Adana Tarım Fuarı açıldı

Bölgenin Tek Uluslararası Fuarı, Adana Uluslararası Tarım Fuarı 01-05 Kasım 2022 tarihleri arasında sizleri bekliyor.

Ülkemizin önemli sektörlerinden tarım ve hayvancılığın yerli ve yabancı paydaşlarını buluşturacak olan Adana Tarım ve Sera Bahçe Fuarları 15. kez kapılarını 1-5 Kasım tarihleri arasında açacak.

Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde 20’nin üzerinde ülkeden ve Türkiye’nin dört bir yanından ziyaretçi ağırlayacak olan fuarda; tarım, hayvancılık ve bahçecilik alanlarında ihtiyaç duyulacak her türlü ürün, ekipman, teknoloji ve yenilikler yer alacak.

Adana 15. Tarım, Hayvancılık, Tavukçuluk ve Süt Endüstrisi Fuarı ve Adana Sera-Bahçe 15. Seracılık, Bahçecilik, Fidancılık, Tohumculuk, Çiçekçilik ve Teknolojileri Fuarı, tarımın kalbi Adana’da 35.000 m2’lik alanda gerçekleşecek. Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde yapılacak fuarda 100’ün üzerinde firma ve firma temsilciliği; tohumculuk, seracılık, bahçecilik, çiçekçilik, tavukçuluk, süt endüstrisi, agro-bilişim gibi özel alanların yanı sıra en yeni tarım-hayvancılık mekanizasyon ve teknolojilerini ziyaretçilerine tanıtacak.

Türkiye’nin en büyük ovası Çukurova’nın tek uluslararası nitelikteki tarım fuarı olan fuar, Balkanlar, Orta Asya, Körfez ülkeleri, Kuzey ve Orta Afrika ülkeleri ile İran’dan 250’nin üzerinde yabancı iş insanını ve 60’ın üzerinde il ve ilçeden yerli ziyaretçiyi tek çatı altında buluşturacak.

Tüyap Adana Fuarcılık A.Ş. Genel Müdürü İlhan Ersözlü, bu uluslararası buluşmaya ev sahipliği yaparak, ülkemizin önemli sektörlerinden tarım ve hayvancılığın gelişimini desteklemekten memnuniyet duyduklarını dile getirerek şunları söyledi: “Fuarda, önceki yıllarda olduğu gibi tarımsal üretim ve hayvancılığın gelişimine yön veren en yeni teknolojiler yer alacak. Her geçen yıl uluslararası ziyaretçisi artan fuarın verimli iş bağlantıları sunmasını temenni ediyoruz.”

Fuar, beş gün boyunca sadece son gün 17.00’ye kadar olacak şekilde 9.30 – 18.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek. Detaylı bilgiye ve fuar davetiyesine www.adanatarimfuari.com  adresinden erişilebilecek.

www.adanatarimfuari.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Çok Okunanlar

Benzer Haberler
KAÇIRMA

Tarım Bakanlığından belediyelerin tarımsal faaliyetlerine tedbir! CHP’li belediyelerin çalışmaları kısıtlanabilir!

Tarım Bakanlığı, desteklerin görünürlüğünü azalttığı gerekçesiyle belediyelerin tarımsal faaliyetlerine...

AB’den Türkiye’nin iki ürününe daha coğrafi işaret!

Osmaniye Yer Fıstığı ile Bingöl Balı’nın AB Komisyonu kararıyla...

Meteoroloji’den çok sayıda il için uyarı: Gök gürültülü sağanak bekleniyor

Meteoroloji 14 Temmuz hava durumu raporunu yayımladı. 9 il...

Pembe maskeyle işe koyuldular, 250 kovan desteğini aldılar

Van'ın Gevaş ilçesinde kooperatif kuran ve pembe arıcılık kıyafetleriyle...