Uluslararası Adana Tarım Fuarı açıldı

Bölgenin Tek Uluslararası Fuarı, Adana Uluslararası Tarım Fuarı 01-05 Kasım 2022 tarihleri arasında sizleri bekliyor.

Ülkemizin önemli sektörlerinden tarım ve hayvancılığın yerli ve yabancı paydaşlarını buluşturacak olan Adana Tarım ve Sera Bahçe Fuarları 15. kez kapılarını 1-5 Kasım tarihleri arasında açacak.

Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde 20’nin üzerinde ülkeden ve Türkiye’nin dört bir yanından ziyaretçi ağırlayacak olan fuarda; tarım, hayvancılık ve bahçecilik alanlarında ihtiyaç duyulacak her türlü ürün, ekipman, teknoloji ve yenilikler yer alacak.

Adana 15. Tarım, Hayvancılık, Tavukçuluk ve Süt Endüstrisi Fuarı ve Adana Sera-Bahçe 15. Seracılık, Bahçecilik, Fidancılık, Tohumculuk, Çiçekçilik ve Teknolojileri Fuarı, tarımın kalbi Adana’da 35.000 m2’lik alanda gerçekleşecek. Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde yapılacak fuarda 100’ün üzerinde firma ve firma temsilciliği; tohumculuk, seracılık, bahçecilik, çiçekçilik, tavukçuluk, süt endüstrisi, agro-bilişim gibi özel alanların yanı sıra en yeni tarım-hayvancılık mekanizasyon ve teknolojilerini ziyaretçilerine tanıtacak.

Türkiye’nin en büyük ovası Çukurova’nın tek uluslararası nitelikteki tarım fuarı olan fuar, Balkanlar, Orta Asya, Körfez ülkeleri, Kuzey ve Orta Afrika ülkeleri ile İran’dan 250’nin üzerinde yabancı iş insanını ve 60’ın üzerinde il ve ilçeden yerli ziyaretçiyi tek çatı altında buluşturacak.

Tüyap Adana Fuarcılık A.Ş. Genel Müdürü İlhan Ersözlü, bu uluslararası buluşmaya ev sahipliği yaparak, ülkemizin önemli sektörlerinden tarım ve hayvancılığın gelişimini desteklemekten memnuniyet duyduklarını dile getirerek şunları söyledi: “Fuarda, önceki yıllarda olduğu gibi tarımsal üretim ve hayvancılığın gelişimine yön veren en yeni teknolojiler yer alacak. Her geçen yıl uluslararası ziyaretçisi artan fuarın verimli iş bağlantıları sunmasını temenni ediyoruz.”

Fuar, beş gün boyunca sadece son gün 17.00’ye kadar olacak şekilde 9.30 – 18.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek. Detaylı bilgiye ve fuar davetiyesine www.adanatarimfuari.com  adresinden erişilebilecek.

www.adanatarimfuari.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Çok Okunanlar

Benzer Haberler
KAÇIRMA

Mehmet Yaşin: İhtiyaç listesi

Bizim kuşak bunu da gördü! Dendiğine göre, Anadolu'yu yıkan bu...

Bakan Kirişçi: Bazı barajlarımızda sızıntılar olsa bile bunlar çok önem arz etmiyor

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, deprem sonrası durumla...

Perakendecilerden deprem bölgesine yardım seferberliği

Depremzedelere iş dünyasından destek veren grupla artmaya devam ediyor....

Fay hattındaki 24 kentimiz ve 110 ilçemiz

İTÜ'lü yerbilimci Prof. Dr. Okan Tüysüz fay hattındaki 24...