Trendyol ve Tarkan, Yarının Köyleri için yeniden buluştu

Trendyol, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) iş birliğiyle yürüttüğü Yarının Köyleri projesi kapsamında, köylerde dijital dönüşümü ve sosyal kalkınmayı desteklemek amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Projenin duyurulmasında ise megastar Tarkan’ın yer aldığı reklam filmleri önemli rol oynuyor. Trendyol’un “Yarının Köyleri” projesinin ikinci reklam filmi megastarla Adana’da çekildi.

Türkiye’nin lider, dünyanın önde gelen e-ticaret platformlarından Trendyol ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) iş birliğiyle hayata geçirilen Yarının Köyleri projesi için yeni reklam filminde megastar Tarkan rol aldı. Çekimler için ilk Yarının Köyleri dijital merkezinin kurulduğu Adana’daki Kürkçüler Köyü’ne giden Tarkan, burada Trendyol Grubu Kurumsal İletişim Direktörü İrem Poyraz ve UNDP Türkiye Mukim Temsilcisi Louisa Vinton ile bir araya geldi.

Köylerde üretimin güçlendirilmesi, kültürel değerlerin korunması ve istihdamın artırılmasını destekleyen Yarının Köyleri projesi, Trendyol’un teknolojik yetkinlikleri ile UNDP’nin kırsal kalkınmadaki saha tecrübesini bir araya getiriyor. Trendyol, proje kapsamında belirlenen köylerde dijital merkezler kurarak çocuklar, gençler, kadınlar ve engelli bireyler başta olmak üzere kooperatifler ve yerel üreticilerin de aralarında olduğu geniş bir kitleye yönelik kapasite geliştirme faaliyetleri sunuyor.

Dijital dönüşümle hayaller gerçek oluyor

Anadolu’nun emeğine değer katma hedefiyle yürütülen Yarının Köyleri projesinde gelinen aşamayı anlatan reklam filmi, dijitalleşmeyle köylerde yaratılan pozitif etkiye dikkat çekiyor. Ekim 2022’den bu yana devam eden projenin lansman filminde de rol alan Tarkan, yeni filmde hayallerin gerçeğe dönüştüğü Adana’nın Kürkçüler Köyü’nü ziyaret ediyor. Projenin yerel ekonomiye ve sosyal kalkınmaya sunduğu destek, yeni Yarının Köyleri reklam filminde duygusal ve umutlu bir tonla hatırlatıyor. Akıllı tarım uygulamalarından faydalanan çiftçiler, robotik ve kodlama eğitimi alan çocuklar, ürünlerinin fotoğrafını çeken kadınlar, Tarkan’la birlikte reklamın ana mesajını iletiyor: Kurduğumuz hayaller artık gerçek!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Çok Okunanlar

Benzer Haberler
KAÇIRMA

Aylin Öney Tan Evrensel kültür çay

Dünya Çay Günü geliyor. Çay bizim için çok önemli,...

19 Mayıs

Tomurcuk çayın fiyatı belli oldu

ÇAYKUR, beyaz çay üretiminin hammaddesi olan tomurcuk çayın kilogram...

Ticaret Bakanı Bolat duyurdu: 3 defa yakalanan firmalara kapatma cezası geliyor

Ticaret Bakanı Ömer Bolat, "Fahiş fiyat uygulayan işletmeleri tespit...