CarrefourSA Mutfak online yemek sektörüne girdi

Türkiye’de 30’uncu yılını “yenilenme, yatırım ve yenilikçi iş modelleriyle büyüme yılı” ilan eden CarrefourSA, CarrefourSA Mutfak’la online yemek siparişi sektörüne adım attı. Yeni yatırımı bünyesinde yer alan 10 farklı markayla 200’den fazla yemek çeşidiyle paket servis hizmeti vermeye başladı.

Mehmet Hanifi GÜLEL

Sabancı Holding ve Carrefour Grup iştiraki CarrefourSA, CarrefourSA Mutfak’la organize gıda perakende sektöründe online yemek siparişi hizmetine başladı.

2017 yılından bu yana Lezzet Arası restoranlarıyla tüketicilere market fiyatına gastronomi sunan CarrefourSA, yeni yatırımı bünyesinde yer alan BigBowl, Burger Four, Fried Day Chicken, Hasan Usta Köftevi, L’atelier, Le Penne, Pizza Poli, Sushi Four, Tarihi Kazancı Pilavcısı ve Urla Balıkçısı olmak üzere salatadan deniz ürünlerine kadar 10 farklı markayla paket servis hizmeti vermeye başladı.

Organize gıda perakende sektöründe önde gelen firmalardan olan CarrefourSA, 55 ilde 950’den fazla mağazası, 11 bine yakın çalışanı ve 14 deposuyla müşterilerine üreticiden ürün tedariki yapıyor. Yeme içme sektöründeki çalışmalarını da hızlandıran marka, 30’uncu yaşını “yenilenmeler, yatırımlar ve yenilikçi iş modelleriyle büyüme yılı” ilan etti.

İzmir, Ankara, Eskişehir ve Bursa’da yatırım yapılacak

CarrefourSA Mutfak hizmetini ilk olarak İstanbul’da başlattıklarını, yıl sonuna kadar İstanbul’daki bulut mutfak sayısını 4’e çıkarmayı hedeflediklerini söyleyen CarrefourSA CEO’su Kutay Kartallıoğlu, “İçerenköy’de 1993 yılında ilk mağazamızı açtığımızdan bu yana önemli dönüşümlerden geçtik.

https://www.dunya.com/sirketler/carrefoursa-mutfak-online-yemek-sektorune-girdi-haberi-705618

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Çok Okunanlar

Benzer Haberler
KAÇIRMA

Müge Akgün: Kıbrıs’ta şeflerin düeti

Kıbrıs’a yıllardır giderim, Akdeniz’in bu her anlamda kendine has...

406 Milyon TL’lik tarımdal destek ödemesi bu gün hesaplara yatırılacak

Bitkisel Ürün Sigortası Desteği için 296 milyon 471...

OECD ekim raporu: Türkiye gıda enflasyonunda ilk sırada

OECD, üyesi olan ülkelerde ekim ayında kaydedilen gıda enflasyonu...

Birçok kent için kuvvetli yağmur ve kar uyarısı

Meteoroloji, güney, güneydoğu ve doğu bölgelerinde bulunan pek çok...