PAYLAŞ

Ankara Congresium’da 31 Ekim – 03 Kasım tarihleri arasında yapılacak Verimlilik ve Teknoloji Fuarı kapsamında 2 Aralık’ta Geleceğin Tarımı ve Tarımda Verimlilik konulu bir panel düzenlenecek.

31 Ekim-03 Kasım 2019 tarihleri arasında Ankara Congresium’da düzenlenecek olan Verimlilik ve Teknoloji Fuarı kapsamında 02 Kasım Cumartesi günü saat 13:00’de “Geleceğin Tarımı ve Tarımda Verimlilik” konulu bir panel düzenlenecektir. Tarım Kredi Kooperatifi iştiraki olan TARNET’in düzenlediği ve Melek Yatırımcı’dan Ali Rıza Babaoğlan’ın moderatörlüğünü üstleneceği panelde Tarım Kredi Genel Müdürü Fahrettin Poyraz’ın yanı sıra, tarım makinelerinin geleceği konusunda TARMAKBİR Genel Sekreteri Selami İleri, milli tarım teknolojilerinin geliştirilmesine yönelik girişimcilik ve “start-up”lar için yapılacak çalışmalar konusunda İTÜ Arı Teknokent Genel Müdürü Deniz Tunçalp ve köylerin akıllı tarımla buluşmasının gelecekteki önemi konusunda Tabit Kurucu Ortağı Tülin Akın konuşmacı olarak yer alacak.

Fuar kapsamında düzenlenecek bir diğer panelde ise Geleceğin Mesleği Tarım konusu ele alınacak. Erkan Dilaveroğlu’nun moderatörlüğünü üstleneceği panelde Tanfer Dinler, Doç. Dr. Ufuk Türker, TARMAKBİR Akademik Danışma Grubu Üyesi Doç. Dr. A. Behiç Tekin ve Kerem Erikçi yer alacak.

Kaynak: www.tarimdanhaber.com